Current Weather Argeliers
Current weather for the city of Argeliers. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 1. 5. (00:00)
17°C
feels like 16°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 94 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 15°C |
