- Weather
- Portuguese Republic
- Braga
- Apúlia e Fão
Current Weather Apúlia e Fão
Current weather for the city of Apúlia e Fão. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 16°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 82 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 15°C |
