- Weather
- Portuguese Republic
- Braga
- Apúlia e Fão
Current Weather Apúlia e Fão
Current weather for the city of Apúlia e Fão. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 13°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 32 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 15°C |
