Current Weather Anitrella-Chiaiamari
Current weather for the city of Anitrella-Chiaiamari. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 2. 4. (20:00)
15°C
feels like 13°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 74 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
