Current Weather Anitrella-Chiaiamari
Current weather for the city of Anitrella-Chiaiamari. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 2. 4. (00:00)
Rain
Valid from 1. 4. (02:00) to 2. 4. (00:00)
Thunderstorms
Valid to 2. 4. (00:00)
5°C
feels like 2°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 13°C |
