- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Amillis
Current Weather Amillis
Current weather for the city of Amillis. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 73 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
