Current Weather Amélie-les-Bains
Current weather for the city of Amélie-les-Bains. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 6°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 64 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 17°C |
