- Weather
- Kyrgyzstan
- Chüy
- Ak-Bashat
Current Weather Ak-Bashat
Current weather for the city of Ak-Bashat. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 26°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 74 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 9°C |
