Current Weather Agrate
Current weather for the city of Agrate. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid from 27. 4. (20:00) to 28. 4. (14:00)
16°C
feels like 16°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 16 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 13°C |
