Current Weather Agosta
Current weather for the city of Agosta. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Snowfall
Valid from 31. 3. (02:00) to 2. 4. (00:00)
Wind
Valid from 31. 3. (02:00) to 2. 4. (00:00)
Rain
Valid from 31. 3. (02:00) to 2. 4. (00:00)
Thunderstorms
Valid from 31. 3. (02:00) to 2. 4. (00:00)
13°C
feels like 12°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
