Current Weather Agliandroni-Paternella
Current weather for the city of Agliandroni-Paternella. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 34 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 19°C |
