- Weather
- North Korea
- Pyongyang
- Aep’o-maŭl
Current Weather Aep’o-maŭl
Current weather for the city of Aep’o-maŭl. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 17°C |
