- Weather
- State of Eritrea
- Debub Region
- Ādī-Quala
Current Weather Ādī-Quala
Current weather for the city of Ādī-Quala. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 30 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 23 % |
| cloud cover | 26 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 22°C |
