Current Weather A-Burg
Current weather for the city of A-Burg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
