- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Vaux-sur-Mer
Current Weather Vaux-sur-Mer
Current weather for the city of Vaux-sur-Mer. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
