Current Weather Vasilopoulo
Current weather for the city of Vasilopoulo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 24. 5. (12:00) to 24. 5. (19:00)
13°C
feels like 13°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 18°C |
