Current Weather Ust'-Kachka
Current weather for the city of Ust'-Kachka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like -1°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 40 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 7°C |
