Current Weather Trecastagni
Current weather for the city of Trecastagni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid from 31. 3. (02:00) to 1. 4. (00:00)
Wind
Valid from 31. 3. (02:00) to 1. 4. (00:00)
Thunderstorms
Valid to 1. 4. (00:00)
10°C
feels like 11°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 10°C |
