- Weather
- France
- Provence-Alpes-Côte d'Azur Region
- Tourrettes-sur-Loup
Current Weather Tourrettes-sur-Loup
Current weather for the city of Tourrettes-sur-Loup. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 63 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 16°C |
