Current Weather Suvi Do
Current weather for the city of Suvi Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Low Temperature
Valid from 28. 4. (00:00) to 29. 4. (00:00)
19°C
feels like 20°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 23 % |
| cloud cover | 34 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
