- Weather
- Kingdom of Belgium
- Flanders
- Sint-Laureins
Current Weather Sint-Laureins
Current weather for the city of Sint-Laureins. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 11°C |
