- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Marcellin-en-Forez
Current Weather Saint-Marcellin-en-Forez
Current weather for the city of Saint-Marcellin-en-Forez. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 21°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
