- Weather
- Switzerland
- Valais
- Saint-Léonard
Current Weather Saint-Léonard
Current weather for the city of Saint-Léonard. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 74 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
