Current Weather Saint-Dié
Current weather for the city of Saint-Dié. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 6°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
