- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Saint-André-lez-Lille
Current Weather Saint-André-lez-Lille
Current weather for the city of Saint-André-lez-Lille. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 12°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 37 % |
| cloud cover | 8 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
