- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangbuk-do
- Sae-mal
Current Weather Sae-mal
Current weather for the city of Sae-mal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 27°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 21°C |
