- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Roche-et-Raucourt
Current Weather Roche-et-Raucourt
Current weather for the city of Roche-et-Raucourt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 31°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 12 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
