- Weather
- Philippines
- Western Visayas
- Ponong
Current Weather Ponong
Current weather for the city of Ponong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 29°C |
