- Weather
- Greece
- Central Greece
- Parórion
Current Weather Parórion
Current weather for the city of Parórion. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 24. 5. (12:00) to 24. 5. (18:00)
22°C
feels like 22°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 66 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 23°C |
