- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Ossas
Current Weather Ossas
Current weather for the city of Ossas. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Avalanche Warning
Valid to 3. 4. (00:00)
Snowfall
Valid to 3. 4. (00:00)
14°C
feels like 14°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
