- Weather
- United States of America
- Illinois
- Oakbrook Terrace
Current Weather Oakbrook Terrace
Current weather for the city of Oakbrook Terrace. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 2. 4. (11:40)
6°C
feels like 4°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 7°C |
