Current Weather Nihonbashi-koamichō
Current weather for the city of Nihonbashi-koamichō. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 14°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 17°C |
