- Weather
- Russia
- Krasnodarskiy
- Ney-Fridental’
Current Weather Ney-Fridental’
Current weather for the city of Ney-Fridental’. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 9°C |
