Current Weather Muraglione-Fonte Cupa
Current weather for the city of Muraglione-Fonte Cupa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 12°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 19°C |
