Current Weather Le Theil-Bocage
Current weather for the city of Le Theil-Bocage. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 7°C |
