Current Weather Lacroix-Falgarde
Current weather for the city of Lacroix-Falgarde. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 93 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 13°C |
