Current Weather Labastide-du-Temple
Current weather for the city of Labastide-du-Temple. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 5 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 17°C |
