Current Weather Kūh-e Bīrīm Boland
Current weather for the city of Kūh-e Bīrīm Boland. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 50 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 19°C |
