- Weather
- Iran
- Mazandaran
- Kūh-e Bāremet
Current Weather Kūh-e Bāremet
Current weather for the city of Kūh-e Bāremet. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 6°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 10°C |
