Current Weather Kūh-e Band-e Do Qolūn
Current weather for the city of Kūh-e Band-e Do Qolūn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 23 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 21°C |
