- Weather
- Russia
- Bashkortostan Republic
- Krym-Sarayevo
Current Weather Krym-Sarayevo
Current weather for the city of Krym-Sarayevo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 16°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 15°C |
