Current Weather Konāb-e Vasaţ
Current weather for the city of Konāb-e Vasaţ. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 28°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 31 % |
| cloud cover | 25 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 23°C |
