- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Ghazni
- Kōh-e Ūldī
Current Weather Kōh-e Ūldī
Current weather for the city of Kōh-e Ūldī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like 0°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 42 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -18°C |
| Average: | -3°C |
