- Weather
- Republic of Azerbaijan
- Baki
- Khodzhi-Gasan
Current Weather Khodzhi-Gasan
Current weather for the city of Khodzhi-Gasan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 9°C
| wind | 29 mph |
|---|---|
| wind gusts | 44 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 13°C |
