- Weather
- Iran
- Sistan and Baluchestan
- Jām Jam
Current Weather Jām Jam
Current weather for the city of Jām Jam. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 32 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 19°C |
