- Weather
- United States of America
- Kentucky
- Irvington
Current Weather Irvington
Current weather for the city of Irvington. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Flood Advisory
Valid to 24. 5. (14:40)
21°C
feels like 22°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 21°C |
