Current Weather Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Current weather for the city of Höhenkirchen-Siegertsbrunn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1027 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
