Current Weather Hodono-hatchō
Current weather for the city of Hodono-hatchō. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 15°C |
