Current Weather Fushticë e Epërme
Current weather for the city of Fushticë e Epërme. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Low Temperature
Valid from 28. 4. (00:00) to 29. 4. (00:00)
19°C
feels like 19°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 20 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
