Current Weather Firaja
Current weather for the city of Firaja. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid to 25. 5. (00:00)
14°C
feels like 16°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 80 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 17°C |
